Společnost Desitrade s.r.o. je výhradním distributorem značky XD Design, Iris Barcelona a Neon Kactus pro Českou a Slovenskou republiku. V případě, že vás námi prezentované zboží zaujme a budete jej chtít nabídnout ve své kamenné prodejně či e-shopu, rádi vás seznámíme s velkoobchodními cenami a podmínkami. Do velkoobchodu se můžete registrovat vpravo nahoře na webu nebo nás kontaktujte na telefonním čísle: +420 702 101 900 či e-mailu: info@desitrade.cz

Za jakých podmínek se můžete stát našimi obchodními partnery?

Naším velkoobchodním partnerem se může stát každý, kdo má pro tuto činnost splněny zákonem dané podmínky, doloží potřebné doklady a provozuje kamenný či internetový obchod.

Požadované doklady:
Živnostenský list nebo Výpis z obchodního rejstříku
Osvědčení o registraci DPH - v případě, že obchodník je plátcem DPH
Sdělení místa a názvu provozovny kamenného obchodu či internetové adresy a názvu e-shopu
Minimální výše objednávky činí 3000,- Kč bez DPH
Dodací lhůta: pokud je zboží skladem, expedujeme ho standardně do 48 hodin od obdržení objednávky a zákazník je vždy informován automatickým e-mailem o odeslání zboží
Ostatní zboží Vám dodáme v rozmezí 14-21 dnů v závislosti na jeho dodání od výrobce
Vaši objednávku se budeme snažit vyřídit vždy v co nejkratším možném termínu

Děkujeme za pochopení

Úhrada zboží:
Platba předem na náš bankovní účet v českých korunách. Banka: Raiffeisen Bank, číslo účtu: 8215210028/5500
Dobírkou v hotovosti při převzetí zboží
Po dohodě je možné platba na fakturu se 14ti denní splatností

Doručení zboží:
Zásilky expedujeme prostřednictvím společnosti DPD nebo s možností osobního odběru

Ceníky:
VO ceníky: zašleme na požádání po předložení požadovaných dokladů, v případě zájmu vám budeme pravidelně na e-mail zasílat vždy aktuální VO ceník při jakékoliv změně cen. Během roku se výše VO cen u jednotlivých položek může vzhledem k úpravám cen od dodavatelů, změnám kurzu eura ap. měnit! Aktuální velkoobchodní ceník je dán vždy platným VO ceníkem. Platnost původního VO ceníku se ruší vždy vydáním nového VO ceníku.


Způsob objednávání zboží:

Na našich webových stránkách: www.desitrade.cz
Těšíme se na naši spolupráci, v případě dotazů nás prosím kontaktujte:
Informační linka: tel.: +420 702 101 900

Upozornění:
Desitrade s.r.o. si vyhrazuje právo nepovolit přístup k nákupu zboží ve svém velkoobchodě VO zákazníkovi, který při registraci uvedl klamavé nebo jen částečné údaje, případně nedodal požadované doklady. 

Společnost Desitrade s r.o. si též vyhrazuje právo zakázat již povolený přístup VO zákazníkovi v případě porušení pravidel nákupu v našem velkoobchodě ze strany registrovaného VO zákazníka.