V čele naší firmy stojí Pavla Fořtová, která původně založila společnost PF Design v roce 2014. Pavla pracovala několik let v reklamní agentuře a zamilovala si značku XD Design. Domov si postupně vybavovala jejich designovými kousky nejen do kuchyně. Když někomu chtěla něco doporučit, tak zjistila, že tato značka se u nás v České Republice nedá nikde koupit v žádném obchodě ani na internetu. A tím se zrodila myšlenka – mít svůj vlastní e-shop a tuto krásnou nizozemskou značku nabídnout i dalším partnerům jak v České Republice, tak i na Slovensku.

V roce 2018 jsme se kompletně přestěhovali do nových prostor na Balabence. Zde jsme pro vás vybudovali krásný showroom, kanceláře i sklad.

Poté se e-shop rozrostl o další designové značky, které zapadli do našeho sortimentu. V roce 2020 jsme založili novou společnost Desitrade s.r.o. a s ní i nový e-shop pro velkoobchodní partnery www.desitrade.cz.

Stále vybíráme veškeré produkty s láskou k designu, zaměřené nejen na krásné designové kousky, ale především na kvalitu.

Za našimi značkami si pevně stojíme, osobně vám je testujeme a dovedeme poradit, který kousek by pro vás mohl být tím nejlepším.

V našem showroomu najdete stovky produktů, které mohou zaujmout všechny vaše zákazníky. Můžete se u nás po domluvě zastavit a prohlédnout si celou námi nabízenou kolekci zboží.

Samozřejmostí je zde výdej vašich objednávek z našeho e-shopu.
Mezi naše značky patří:

Nizozemská značka XD Design, která se pyšní inovací batohů Bobby – najdete zde batohy na notebook, do města i batohy pro studenty.  Batohy mají krásný nadčasový design, kvalitní provedení a spousty vychytávek.

Španělská značka Quokka je jedničkou ve výrobě termoláhví a termohrnků na kávu či čaj. Tyto termoláhve udrží váš nápoj horký a naopak i studený po opravdu hodně dlouhou dobu. Díky neuvěřitelnému množství designu termolahví a termohrnků máte nyní možnost zaujmout vaše zákazníky nepřeberným množstvím produktů.

Jsme výhradním distributorem značky Neon Kactus, která dbá na ekologii. Zde najdete nádherné skleněné hrnky na kávu, termohrnky a různé lahve na pití či oblíbené smoothie.

Jako distributoři značky IRIS Barcelona vás musíme také seznámit i s těmito nádhernými produkty. Pokud milujete cestování, rádi se stravujete mimo domov, tak určitě tuto značku neopomeňte. Nechte se okouzlit propracovanými boxy na jídlo, chladícími taškami, obaly na svačinu a termoláhvemi.
Náš tým:


Pavla Fořtová - je majitelkou naší firmy. Můžete se na ni obracet ohledně faktur, obchodní spolupráce a důležitých záležitostech, které je potřeba vyřešit. E-mail: pavla.fortova@desitrade.cz

Tomáš – stará se nejen o naše e-shopy, ale také kompletně o správu všech PC.

Veronika – připravuje a expeduje všechny objednávky. Můžete s ní řešit jak reklamace, tak vám také podá kompletní informace o stavu skladu a vašich objednávkách. E-mail: veronika.brandtlova@desitrade.cz, tel.: +420 702 101 900

Natálie – vybírá pečlivě nové obchodní partnery ze zahraničí. Připravuje pro vás prezentace a ladí náš e-shop.

Lenka – Stará se o naše účetnictví. V případě dotazů k fakturám ji můžete kontaktovat na: info@desitrade.cz

Tereza – Má na starosti celý marketing a stará se o to, abyste se dozvěděli o všech našich novinkách a akcích. E-mail: marketing@desitrade.cz