Zboží objednané v e-shopu www.desitrade.cz doručujeme po celé České a Slovenské Republice. 
Všechny zakázky expedujeme z centrálního skladu v Praze. 

Veškeré vaše objednávky nad 10 000 Kč bez DPH vám doručíme vybranou přepravní službou ZDARMA. 

Objednávky přijaté v pracovní dny do 12:00 odesíláme ještě ten samý den, objednávky přijaté po 12:00 odesíláme následující pracovní den.

...........................................

Osobní odběr

Pro osobní odběr můžete využít náš showroom Desitrade na Praze 9.Po objednání prosím vždy vyčkejte na zprávu, že je zboží připraveno.

Následně běží standardní 7 denní lhůta na vyzvednutí zásilky. Můžete si požádat o prodloužení úložní doby e-mailem: info@desitrade.cz

V showroomu nelze platit hotově ani platební kartou. Možnost platby si zvolíte v objednávce. Objednávku můžete uhradit převodem či po přihlášení do VO sekce zvolit platbu na fakturu.

Adresa:

Showroom Desitrade
náměstí Na Balabence 1438/2, Praha 9

vchod z ulice Kovanecká (ne z parku)

Otevírací doba:

PO-ČT:8:30-13:00   13:30-17:00

PÁ: 8:30-15:00

Doručení s osobním odběrem je zdarma. 

DPD ČR

Přepravce DPD vám doručí zásilky do 5 kg na místo určení uvedené v objednávce po celé ČR. Zboží vám bude dopraveno na dobírku nebo můžete zvolit platbu předem či na fakturu po přihlášení ve VO sekci. Zákaznický servis DPD Vás bude informovat o přibližném času dodání zásilky pomocí sms. Případně si můžete termín i čas doručení změnit pomocí odkazu v sms.

Platba předem či na fakturu: 200 Kč/balík

Platba na dobírku: + 49 Kč

Objednávka nad 10 000,- Kč bez DPH zdarma

DPD SK

Přepravce DPD vám doručí zásilky do 5 kg na místo určení uvedené v objednávce po celé SK. Zboží vám bude dopraveno na dobírku nebo můžete zvolit platbu předem či na fakturu po přihlášení ve VO sekci. Zákaznický servis DPD vás bude informovat o přibližném času dodání zásilky pomocí sms. Případně si můžete termín i čas doručení změnit pomocí odkazu v sms.

Platba předem, na fakturu: 11,00 €/balík

Platba na dobírku: + 1,96 €

Objednávka nad 408 € zdarma